سریالسریال ایرانی

سریال بچه مهندس ۴ | خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بچه مهندس ۴

خلاصه داستان سریال بچه مهندس ۴ به کارگردانی علی غفاری همچنین اسامی بازیگران سریال بچه مهندس ۴ به همراه نکاتی از فصل چهارم بچه مهندس در این مطلب. «بچه مهندس» در هر سه فصلی که به روی آنتن شبکه دو رفت توانست مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب نماید و همین اتفاق نیز باعث شده است تا مخاطبان به دنبال ساخت فصل ۴ این سریال تلویزیونی باشند. این سریال تلویزیونی با جذب ۴۱.۷ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد ۸۴.۸ درصدی، رتبه دوم سریال ‌های رمضانی سال ۹۹ را کسب کرده است.

بازیگران سریال بچه مهندس ۴
بازیگران سریال بچه مهندس ۴

در جدیدترین خبر و در همین خصوص رئیس مرکز سیما فیلم هم در نشست قدردانی از عوامل سریال بچه مهندس گفت: بخش‌هایی از این سریال در روز‌های شیوع کرونا ضبط شد، که عوامل بچه مهندس در آن ایام چالش‌های زیادی داشتند.

آقای رمضان نژاد ادامه داد: درحال حاضر نیروی هوافضای سپاه، قدرت راهبردی ما در منطقه است و با قدرت موشکی می‌توانیم مولفه‌ها را در منطقه تغییر دهیم و به واسطه آن است که میتوانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

رئیس مرکز سیما فیلم افزود: من ازشما می‌خواهم که کمکی کنید که تور‌هایی راه بیافتد تا هنرمندان، نوجوانان، دانش آموزان و … با توانایی‌ها ما در هوا فضا آشنا شوند.
وی گفت: ما پیگیر ساخت بچه مهندس ۴ هم هستیم و در جلساتی که داشتیم ایده‌هایی هم مطرح شد و امیدوارم فصل ۴ قوی‌تر از فصل قبل ساخته شود.
آقای حسن وارسته نویسنده این سریال نیز گفت: ما بالغ بر هشت تا ۹ بار این فیلم نامه را بازنویسی کردیم و برای نوشتن قسمت آخر ۶۰ تا ۷۰ دقیقه با فرهاد قائیمان صحبت کردیم من انسان میهن پرستی هستم و برای خاکم هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم.

جدیدترین خبر

نویسنده سریال بچه مهندس گفت: ترکیب گروه نویسنده‌ها تغییر کرده است و در فصل چهار سمیه تاجیک و فرید قبادی من را در نگارش همراهی می کنند.

حسن وارسته نویسنده سریال «بچه مهندس ۴» درباره شروع زمان نگارش این سریال گفت: تلاشمان این است که از روزهای پایانی تیرماه وارد مرحله نگارش شویم. این روزها در حال ایده پردازی برای قصه «بچه مهندس۴» هستیم و اولویت مان رسیدن به قصه های اجتماعی و به روز است. از طرفی مشکل های جوان ها در جامعه ما یکی از موضوعاتی است که می توان از آن به عنوان دست مایه یک سریال استفاده کرد.

[تعداد: ۳   میانگین: ۳.۷/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن