تلویزیونسریالسریال ایرانی

گزارش تصویری فینال ادابازی خندوانه (ضد ضرب و بصل النخاع ) اسفند ۹۷

مجله  اینترنتی کولاک : بالاخره شب گذشته پس از چند ماه ، پرونده مسابقه ادابازی خندوانه با برتری گروه بصل النخاع بر گروه ضد ضرب به پایان رسید .

این رقابت جذاب شب گذشته از شبکه نسیم پخش شد . در ادامه خلاصه ای از فینال ادابازی رقابت خندوانه را بخوانید :

آبا داوری فینال ادابازی خندوانه عادلانه بود ؟

این مسابقه نیز همچون دیگر مسابقات برگزار شده در خندوانه با برخی حواشی همراه بود ، اما به علت وجود قوانین و چهارچوب های خاص در فینال ، اعتراضات به داوری به صورت چشمگیری کاهش یافته بود .

در میان مسابقه رامبد جوان به عنوان داور اول حضور داشت و در پشت صحنه خانوم امیر ساعی به عنوان ناظر بود و مواردی که از نظر رامبد دور می ماند را گوشز می کرد .

 

کدام گروه در فینال ادابازی خندوانه عملکرد بهتری داشتند ؟

عملکرد هر دو گره ضد ضرب و بصل النخاع در کل خوب و راضی کننده بود و هریک طرفداران خاصی داشتند .

گروه ضد ضرب یعنی باربد و یغمایی ترفند های خاصی برای پیروز شدند داشتند و سعی می کردند با استفاده از کد ها مخصوص خودشان جواب هارا پیدا کنند و همین موضوع موجب می شد که برخی مواقع اخطار بگیرند .

گروه نادری و کاظمی در زمینه پانتومیم از تجربه بیشتری برخوردار بودند زیرا هردو بازیگرند و راه و روش بازیگری و انتقال مفاهیم را با کمک زبان بدن بهتری می دانستند و همین موضوع موجب برتری نهایی آن ها در فینال شد .

گالری عکس فینال ادابازی برنامه خندوانه :

در ادامه مجموعه ای کامل از تصاویر شب پر هیجان فینال ادابازی برنامه خندوانه را که دیشب روانه آنتن شبکه نسیم شد را تماشا نمایید :

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن