تلویزیونسریالسریال ایرانی

بررسی شوخی های نامتعارف فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ فیلم اکران نوروز ۹۸

مجله اینترنتی کولاک :‌ فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰  به کارگردانی منوچهر هادی ، این شب ها از سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و رقابت تنگاتنگی با متری شش و نیم و  زندانی ها برای صدر نشینی جایگاه اکران نوروز ۹۸ دارد .

 

نکته جالب در رابطه با رحمان ۱۴۰۰  این است که این فیلم  توانست در مدت زمان کوتاهی به فروش میلیاردی برسد و اولین فیلم میلیاردی سال ۹۸ نام بگیرد .

فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی علی سرتیپی توانست در یک هفته فروش، اولین و تنها فیلم میلیاردی اکران نوروز ۹۸ شود .

در فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰  ستاره های معروف زیادی نقش آفرینی کرده اند . بازیگران فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰  عبارتند :  محمدرضا گلزار (اشکان جالوسی)، سعید آقاخانی(رحمان)، یکتا ناصر(شراره همسر رحمان)، بهرام افشاری (انوش دوست رحمان)، غلامرضا نیکخواه،دکتر شرکت جالوسی) ساره بیات(نازی نامزد اشکان) و مهران مدیری  (حاج آقا جالوسی)

اکران در نوروز ۹۸ یک فرصت خوب برای آثار سینمایی است ، زیرا در ایام عید مرد بیشتر به سینمای ها می روند و همین موجب بیشتر دیده شدن فیلم های نوروزی می شود . در ادامه وضعیت فیلم های اکران شده اخیر را مشاهده نمایید :

رحمان ۱۴۰۰: ۹۰۰ میلیون تومان/۶ روز
متری شیش و نیم: ۷۲۰ میلیون تومان/۵ روز
چهارانگشت: ۳۷۰ میلیون تومان/۶ روز
زندانی‌ها: ۲۰۰ میلیون تومان/ ۶ روز
پیشونی سفید۳: ۵۰ میلیون تومان/۶ روز
غلامرضا تختی: ۳۸ میلیون تومان/۶ روز
ژن خوک: ۳۵ میلیون تومان/ ۵ روز

اوایل مرداد ماه ۹۷ بود که  تولید این فیلیم سینمایی آغاز شد و در مهر ماه ۱۳۹۷ به پایان رسید. فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ با استقبال گسترده مردم روبه رو بود و البته با حواشی نیز همراه بود .

در  قصه رحمان ۱۴۰۰ شوخی های جنسی وجود داشت که مورد انتقاد برخی از تماشاگران قرار گرفت  ، این فیلم اولین فیلم در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که کارگردان به طور رسمی از شوخی های جنسی برای خنداندن مخاطب خود استفاده کرده است.

 

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن