سریالسریال ایرانی

زمان دقیق پخش و تکرار سریال ویلا | سریال ویلا کی پخش می شود؟

سریال ویلا کی پخش می شود؟ زمان دقیق پخش و تکرار سریال ویلا به همراه ساعت پخش این سریال همچنین اطلاعات تکمیلی را در همین مطلب بخوانید. بعد از ماه ها کش و قوس و مسکوت ماندن پروژه، ظاهرا کارگردان سریال «ویلا» مشخص شده و این سریال قرار است به زودی در مرحله تولید قرار بگیرد. به تازگی «علیرضا نجف زاده» کارگردان سریال «ویلا» شد و قرار است تا این سریال از نیمه تیرماه و بعد از انتخاب بازیگران اصلی وارد مرحله تولید شود.

پخش و تکرار سریال ویلا
پخش و تکرار سریال ویلا

یکی از سریال هایی که حدود ۴ سال در مرحله طرح باقی مانده است سریالی است با نام «ویلا». سریالی که در طرح اولیه قصه کارمندی را نشان می داد که برای تعطیلات نوروز به شمال کشور می رود و در آنجا وارد ماجراهایی می شود. نگارش این سریال به قلم مرضیه برومند به سال ۹۴ برمی گردد و قرار بود تا در سال ۹۵ پخش شود.

اما این سریال از ابتدا با حاشیه هایی همراه بود. از تغییر کارگردان تا انصراف بازیگر معروف همه و همه از عواملی بود تا سرنوشت این سریال را طور دیگری رقم زد.

سریالی که به چرخه تولید می افتاد و متوقف می شد

«مهران مهام» که پیش از این تهیه کنندگی سریال های زوج یا فرد، من یک مستاجرم، دردسرهای عظیم، دلنوازان، متهم گریخت، خانه به دوش و … را به عهده داشت، کار تهیه سریال ویلا را نیز بر عهده داشت. اما تا به حال هیچ کدام از کارهای مهام به ا

ندازه ویلا متوقف نمانده بود. با این همه و علیرغم حرف و حدیث هایی که وجود داشت، هر از گاهی این سریال با تغییر کارگردان به چرخه تولید می افتاد اما بنا به دلایلی که به گروه تولید ارتباط بیشتری دارد، متوقف می شد.

طرحی که دوباره به جریان افتاد

در همین راستا شنیده ها بر این قرار است که طرح ابتدایی سریال ویلا دوباره به چرخه نگارش و بازنویسی فیلم نامه افتاده است و سعید جلالی این بار نویسندگی آن را به عهده دارد. جلالی که پیش از این نگارش سریال های دردسرهای عظیم، زن بابا و … را به عهده داشته است این بار نگارش سریال ویلا را نیز در دست گرفته است.

ژانر این سریال کمدی اجتماعی است و قرار است نیمه تیرماه وارد مرحله تولید شود.

ورود علیرضا نجف زاده

نجف زاده که کار خود را با دستیاری کارگردان در سینما و تلویزیون آغاز کرده است، بعد از اولین تجربه کارگردانی سریال تلویزیونی «زوج یا فرد» که در نوروز سال گذشته از تلویزیون پخش شد، این بار قصد دارد تا سریالی کمدی را بسازد.

احتمال پخش در نوروز

از آنجایی که نسخه اولیه سریال «ویلا» برای پخش در باکس نوروزی در نظر گرفته شده بود این احتمال وجود دارد تا این سریال در نوروز پخش شود. علاوه بر این مهران مهام نیز از افرادی است که اغلب کارهایش متعلق به باکس های مهم و پرطرفدار تلویزیون است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن