تلویزیونسریالسریال ایرانی

آیا فصل دوم سریال زوج یا فرد ساخته می شود ؟

مجله اینترنتی کولاک :‌ شب گذشته قسمت آخر سریال زوج با فرد از شبکه سه سیما پخش  شد .

اولین سکانس این قسمت با رفتار بد فرهاد با دکتر شهری خواستگاری مادرش آغاز شد و آن ها را به بدترین شکل ممکن از خانه بیرون  کرد.

فرهاد که فکر می کرد خواستگار مادرش آقا رضا بوده به مغازه او رفت و شیشه مغازه او را پایین آورد .

آقا رضا هم به خاطر همین کارش از او شکایت کرد و راهی زندان شدند ، از سویی دیگر همسر رضا از ماجرای دروغین خواستگاری شوهرش از آفاق خبر دار شده بود و به کلانتری آمد .

اوضاع بسیار آشفته بود و جناب سرهنگ چیزی از حرف ها ی هیچکس نمی فهمید .تا اینکه با توضیحات دکتر شهری ماجرای خواستگاری و عشقش به آفاق برای همه روشن شد.

جناب سرهنگ از همه خواست که از اتاق بیرون بروند تا نظر خود آفاق را بپرسد .آفاق  اشک جلوی چشمانش را گرفت و بغضش رافرو داد و گفت که به خاطر پسرش این همه سال از عشق و ازدواج گذشته است ، این بار هم رویش ..

اما جناب سرهنگ پا پس نکشید و فرها را صدا زد و ماجرا را به او گفت و رضایت ازدواج مادرش را گرفت .سکانس پایانی زوج یا فرد صحنه عروسی عاشقانه آفاغ و دکتر شهری بود .

اما با پایان این سریال ، بسیاری از بینندگان خواستار ساخته شدن فصل دوم سریال زوج یا فرد هستند .

 

مهران مهام تهیه کننده سریال نوروزی «زوج یا فرد» درباره میزان رضایت مخاطبان از این اثر به صبا گفت: اگر خودم درمورد کارم نظر بدهم کار درستی نیست اما خوشبختانه تا امروز بازخوردهای خوبی از سوی مردم دریافت کرده ایم.
وی افزود: چند روز گذشته که مشغول ضبط بودیم رضایت مردم از این سریال در برخورد با ما مشهود بود.
مهام درباره همکاری با کارگردانی جوان توضیح داد: ما در سریال «زوج یا فرد» توانستیم با یک کارگردان جوان هم دوش سایر سریال ها نظر مخاطبان را جلب کنیم که این برای من بسیار لذت بخش است.
تهیه کننده سریال «زوج یا فرد» در پایان در مورد ادامه یافتن این سریال و ساخت فصل دوم گفت: ساخت فصل دوم از نظر من کار درستی نیست و این کار را انجام نمی دهیم.

سریال نوروزی «زوج یا فرد» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران مهام از شبکه سه پخش می شود.

هدایت هاشمی، مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و… بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن