تلویزیونسریالسریال ایرانی

کلیپ کامل خواستگاری علیرضا یعقوبی از دختر مورد علاقه اش در عصر جدید بدون سانسور

مجله اینترنتی کولاک : عصر جدید امشب احسان علیخانی سورپرایزی بزرگ برای تماشاگرانش داشت و موجب به وجد آمدن همه حاضرین در استودیو شد  .

علیرضا یعقوبی اولین شرکت کننده ی برنامه امشب عصر جدید بودکه همراه برادرش روی استیج رفت و برنامه ای بی نظیر را اجرا نمود .

علیرضا در ابتدای ورودش به استیج یاد دوست قدیمی اش که در سوریه شهید شده بود را کرد ، سپس برادرش وارد استیج شد و آرام آرام اجرایشان را به اوج رساندند .

ابتدا با حرکات ورزشی هماهنگ که بیشتر شبیه تکنیک های حرفه ای پارکور بود اجرایشان را آغاز کردند .

در میانه اجرا دو برادر در صحنه درخشیدند و با حرکات هماهنگشان تماشاگران را به وجد آورند . علیرضا میتی در دست گرفت و بر روی سکو رفت و برادرش با مهارت تمام و پرشی بلند ضربه ای به آن زد . اوج اجرای آن ها مربوط بود به پرش بلند علیرضا از دوازده نفر و حرکات تماشایی پایانی اش.

 

در برنامه امشب عصر جدید  علیرضا یعقوبی شرکت کننده قمی که اصالتا اهل افغانستان بود از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد و جواب مثبت گرفت .

پس از پایان اجرای دو برادر افغان و اعلام چهار رای مثبت هیات داوران عصر جدید احسان علیخانی بر روی استیج رفت و گفت که علیرضا قصد خواستگاری از دختر مورد علاقه اش را در برنامه عصر جدید دارد .

سپس رو به خانواده دختر کرد و تقاضا کرد دختر خانوم روی استیج بیاید . پس از تعرفات معمول و پرسیدن چند سوال پاسخ پایانی دختر را خواست ، دختر خانوم با کمی مکث جواب مثبت داد .

و در پایان این قاب عاشقانه علیرضا با زانو زدن برابر عشقش و دادن حلقه طلا به او زیبا ترین لحظه احساسی عصر جدید را رقم زد .

در ادامه فیلم خواستگاری  علیرضا یعقوبی از دختر مورد علاقه اش در عصر جدید را تماشا نمایید :

 

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن