تلویزیونسریالسریال ایرانی

ماجرای عشق عزت الملوک به حامد در سریال بر سر دوراهی

مجله اینترنتی کولاک : نقش عزت الملوک را در سریال بر سر دوراهی شهین تسلیمی ایفا نموده است ، او زنی مسن است که عاشق پسری جوان و رعنا شده و در این راه ماجراهایی برای او رخ می  دهد .

دزدی که عزت را عاشق حامد کرد

ماجرای عشق او به حامد از یک دزدی ساده شروع شد ، عزت در خیابان راه می رفت و یک جوان موتوری کیف اورا با خشونت دزدید .

در این هنگام عزت زمین خورد و بیهوش شد و این جا بود که حامد وارد قصه ی زندگی عزت الملوک شد .

حامد با تماشای ماجرای دزدی به دنبال دزد رفت و با کتک کاری کیف عزت را پس گرفت و هنگامی که برگشت کیف را به صاحبش برگرداند با جسم نیمه جان زنی  مسن روبرو شد .

 

حامد جوانمردی کرد اما ضرر کرد …

حامد در سریال بر سر دوراهی  در بیمارستان ماند تا حال عزت خوب شود ، از دکتر جویای حال او بود و برای سلامتی اش ابراز نگرانی می کرد .

پشت صحنه بر سر دوراهی

 

او که جوانی خام و ناپخته بود ،‌همان پس انداز اندکش را خرج بیمارستان پیرزن کرد و منتظر شد که حال او خوب شود و سلامتش را کامل به دست بیاورد .

و هنگامی که عزت حالش خوب شد و جشمانش را باز کرد با لبخند پسر زیبا و جوانی بالای سرش روبرو شد و اینجا بود که یک دل نه صد دل عاشق پسرک قهرمان قصه ی زندگی اش شد .

حامد دنبال دردسر نبود ، اما عزت خود دردسر و ماجرا های پرپیچ و خم آینده ی زندگی اش بود .

 

عشق پیرزن به پسر جوان جنجال تازه صداسیما

این عشق نامتعارف در رسانه ملی مورد انتقاد بسیاری از مخاطبان شبکه سه بود ، بسیاری  عقیده داشتند که این قصه مناسب پخش از شبکه سه سیما نبوده و نمی توان در برابر خانواده راحت نشست و ابراز عشق یک پیرزن به پسر جوانی را تماشا کرد .

 

 

البته شاید بتوان از این زاویه به این قصه عاشقانه نگریست که این نوع قصه ی دور از ذهن و شاید کمی جنجالی ترفند هوشمندانه حامد عنقا برای بیشتر دیده شدن سریالش است .

این ترفند در سریال پدر نیز به کار برده شده بود ، سکانس پریدن حامد از پنجره در سریال پدر با اینکه کمی فضایی و دور از ذهن بود اما موجب شد که در فضای مجازی این سریال به خوبی دیده شود و مورد توجه مردم قرار بگیرد .

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن