سریالسریال ایرانی

دلیل اصلی توقیف سریال آخر خط چه بود؟

مجله اینترنتی کولاک : تصویربرداری سریال «آخر خط» به کارگردانی علیرضا مسعودی و تهیه کنندگی مجید میرخان که مدتی پیش کار خود را آغاز کرده بود، حدود ۲ ماه متوقف شده بود ولی بار دیگر از سر گرفته می شود.

زمان دقیق فیلمبرداری سریال آخر خط

علی مسعودی نویسنده و کارگردان «آخر خط» درباره آخرین روند پیشروی این سریال گفت: ما حدود ۲ ماه به دلیل بروز مشکلاتی توقف تصویربرداری داشتیم ولی با حل این مشکلات قرار است از هفته آینده کار تصویربرداری خود را مجدد آغاز کنیم.

وی در پایان بیان کرد: ما در حال حاضر حدود ۴۶۰ دقیقه از کار را تصویربرداری کردیم و تدوین توسط آرمین رضایی و صداگذاری توسط مهرداد جلوخانی به صورت موازی در حال انجام است.

بازیگران سریال آخر خط

این سریال  با بازی شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، امیر نوری، عباس جمشیدی فرد، کمند امیرسلیمانی، اشکان اشتیاق، رضا ایرانشهر، داریوش سلیمی، علی صبوری، بیژن پیشدادی، سیدرضا حسینی، مجید شهریاری، فاطمه امینی، مهسا باقری، غزال وکیلی، محمدامین سلیمی راد، مهران رجبی، محمدبرسوزیان و فریده سپاه منصور در حال تصویربرداری است.

خلاصه داستان

مجموعه «آخر خط» با مضمونی کمدی و طنز راوی داستان دو پسرخاله است که بسیار شرور هستند. خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند. آنها به دلیل انجام جرمی به زندان می‌افتند و از آنجا تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند که … .

 

 

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن