مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

سریال پدر چگونه تمام می شود ؟‌

مجله اینترنتی کولاک سریال پدر با وجود حواشی بسیار این روزها پربیننده ترین سریال صدا و سیما ی ایران محسوب می شد .

قصه ی عشق لیلا به حامد در ابتدا یک داستان ساده به نظر می آمد اما با گذشت نیمی از سریال ،‌مخاطبان توانستند به پیچیدگی سریال پدر پی ببرند.

 

 

سریال پدر با همه افت و خیزهایش بالاخره به پایان رسید. این اتفاق در حالی رخ داد که قسمت‌ آخر سریال پدر بار دیگر از سوی مسوولان صدا و سیما بازبینی شده بود.

قسمت آخر سریال پدر نشان داد بسیاری از پیش بینی‌ها غلط بود زیا این سریال پایان باز داشت. ابتدا در این قسمت معلوم شد لیلا قاتل نیست بلکه جنایت به دست توفیق انجام شده است. البته قبل از اثبات این موضوع پسرعموی لیلا رضایت خود را اعلام کرده بود. او بعد از آن اعلام رضایت کرد که از حاج علی خواست به بی‌گناهی لیلا سوگند بخورد و حاج علی هم به روح حامد قسم یاد کرد.

از سویی در حالی که در تمام طول سریال نشان داده می‌شد حامد واقعا مرده است در ثانیه آخر سریال تلفن زنگ زد و وقتی لیلا آن را جواب داد ناگهان مبهوت به دوربین نگاه کرد. آیا حامد آن سوی خط بود؟ معلوم نیست. یعنی این امید در دل مخاطبان زنده نگه داشته شد که حامد زنده است.

توفیق بعد از دستگیری جزییات جنایت را شرح داد. از طرفی حاج علی دامادش محسن را بخشید و اداره کارخانه را به او سپرد. این برخلاف پیش بینی‌های عده‌ای بود که تصور می‌کردند محسن حامد را پنهان کرده و همه این ماجراها زیر سر او است.

از سوی دیگر حاج علی لیلا را به پسرعمویش مسعود سپرد البته مسعود تاکید کرد اکنون به لیلا به چشم خواهر نگاه می‌کند.

در مجموع تمام شخصیت‌های منفی سریال پدر به گونه‌ای تنبیه و سپس سر به راه شدند و فقط توفیق تا پایان شخصیت منفی باقی ماند. لیلا نیز تلاش خود را برای بازگشت به زندگی عادی و توجه به پسر کوچکش آغاز کرد و حتی حاج علی به او توصیه کرد: فقط زندگی کن.

حالا می‌ماند این سوال که آیا فصل دوم سریال پدر هم ساخته می‌شود؟ بنا به اخبار موجود تاکنون حامد عنقا که نویسنده و تهیه کننده این سریال است چنین تصمیمی نگرفته است اما ریحانه پارسا گفته است سریال پدر قابلیت آن را دارد که فصل دومش هم ساخته شود. خود عنقا این روزها به سریال دیگری فکر می‌کند. او گفته است تنهایی لیلا و پدر دو سریال از سه گانه‌ای هستند که او در تدارک ساخت سومین آن است. از طرفی به قول حاج علی و شعر پایانی سریال، این آغاز پایان ندارد. در انتهای سریال هم نوشته شد این پایان نیست. شاید قرار است فصل دوم سریال هم ساخته شود و شاید حامد در فصل دوم بازگردد.

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال