سریالسریال ایرانی

سریال قورباغه | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال قورباغه + جدیدترین اخبار و حواشی

در این پست خبری از بازیگران و خلاصه داستان سریال قورباغه و همچنین جدیدترین اخبار مربوط به این سریال می خوانید. زوج هومن سیدی و نوید محمدزاده در سال های اخیر باعث به وجود آمدن آثار پر مخاطبی از جمله فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» شده است. این دو قصد دارند برای اولین بار در ساخت سریالی در شبکه نمایش خانگی با یکدیگر همکاری کنند. سریالی با عنوان «قورباغه»

«قورباغه» مجموعه ای است که با پروداکشن بسیار ویژه تولید می شود و مانند سایر کارهای سیدی، دنیای جدیدی را پیش چشم مخاطب ترسیم می کندو نقش آفرینی نوید محمد زاده در آن با توجه به پتانسیل این بازیگر این دنیای جدید را به یادماندنی تر خواهد کرد.

اسامی بازیگران سریال قورباغه

بازیگران اصلی سریال قورباغه عبارتند از: نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج، هومن سیدی و یونا تدین. این چهارمین همکاری سیدی و محمدزاده بعد از فیلم های «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ زده» محسوب می شود.

هومن سیدی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج و هومن سیدی بیشترین دقایق بازی را تا یدنجا در این سریال داشته اند.

خلاصه داستان سریال قورباغه

 

قورباغه داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می کند که تا کنون دستمایه تولید هیچ فیلم و سریالی نشده است. قسمتهایی از این سریال به دلیل ماهیت داستان در خارج ایران فیلمبرداری می گردد. در خلاصه داستان «قورباغه» آمده: دنیا براى من جاى کوچیکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم.

بازیگران و خلاصه داستان سریال قورباغه
بازیگران و خلاصه داستان سریال قورباغه

 

آخرین خبرها از ساخت سریال قورباغه

قورباغه در کرونا!

تصویربرداری این سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده است، البته «قورباغه» جزو پروژه‌هایی است که در همان ابتدای شیوع بیماری متوقف شد و هنوز مشخص نیست این پروژه چه زمانی جلوی دوربین برود. در حال حاضر ۲۰ درصد از تصویربرداری این پروژه باقی مانده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «دنیا برای من جای کوچیکیِ. بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم. احساس می‌کنم همه جا بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم»

شایعه دستمزدها

صابر ابر که این روزها مشغول بازی در سریال شبکه نمایش خانگی «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی است، تصویری از خود و نوید محمدزاده دیگر بازیگر این سریال را در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «دنیا برای من جای کوچیکیه، قورباغه. بهار ۹۹، ۲۰۲۰.»

پیش از این اخباری درباره دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده برای حضور در این سریال و همینطور سرمایه گذاری صادق رنجکشان مطرح شده بود که هر دو این اخبار را تکذیب کردند.

این اولین کار سریالی هومن سیدی است که در ندامتگاه قزلحصار تولید و کارگردانی می شود. نویدمحمدزاده، صابرابر، سحردولتشاهی، فرشته حسینی، نویدپورفرج و هومن سیدی به عنوان بازیگران اصلی در این سریال ایفای نقش می کنند.

قورباغه مانند سایر کارهای سیدی مجموعه ای است که دنیای جدیدی را پیش چشم مخاطب ترسیم می کند و نقش آفرینی نوید محمد زاده در آن با توجه به استعدادهای این بازیگر، لحظات خوشی را میهمان خانه های مردم خواهد کرد.شایان ذکر است قسمت‌ هایی از این سریال نیز در خارج از کشور تولید خواهد شد و در حال حاضر سکانس هایمربوط به زندان فیلمبرداری می شود.

پخش از تیر ماه

نخستین ساخته شبکه‌ نمایش خانگی هومن‌ سیدی این‌ روزها آخرین‌ مراحل فیلم‌برداری را پشت سر می‌گذارد. در این سریال صابر ابر، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی و فرشته حسینی‌ بازی می‌کنند.

پیشتر قرار بود که با پایان فیلم‌برداری در اسفندماه، پخش این سریال ۱۵ قسمتی، از اردیبهشت آغاز شود اما با تعطیلی فیلم‌برداری یک ماه پایانی، احتمالا پخش این سریال از تیر ماه آغاز گردد.

معرفی سریال شبکه خانگی قورباغه
معرفی سریال شبکه خانگی قورباغه
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن