دانلود سریال هیولا
اخبار داغ

واکنش کاربران فضای مجازی به ماجرای پیاده کردن دختر توسط راننده اسنپ

مجله اینترنتی کولاک: ماجرای پیاده کردن دختر توسط راننده اسنپ به دلیل آنچه این راننده بدحجابی مسافر دختر گفته است باعث واکنش های زیادی در فضای مجازی شده است. برخی از مخالفین عمل راننده اسنپ او را به شدت مورد انتقاد قرار داده اند و موافقین او با درخواست برپایی طوفان توییتری در این شبکه اجتماعی از انتشار عمس و اطلاعات راننده توسط مسافر به شدت انتقاد کرده اند.

 

واکنش کاربران فضای مجازی به ماجرای پیاده کردن دختر توسط راننده اسنپ
واکنش کاربران فضای مجازی به ماجرای پیاده کردن دختر توسط راننده اسنپ

ماجرا از جایی آغاز شد که چندی قبل یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب از ماشینش پیاده کرد. راننده از مسافر خود خواسته بود تا حجاب را رعایت کند که با واکنش منفی مواجه شده بود. پس از چند ساعت مسافر مذکور با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در صفحه شخصی خود در توییتر از مسؤولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند.

این ماجرا به اینجا ختم نشد و در فضای مجازی بازخوردهای بسیاری را در پی داشت تا جایی که بسیاری از کاربرن ابلیکیشن اسنپ هشتک تحریم اسنپ را راه انداختند و با حذف این نرم افزار از صفحات تلفن همراه خود اعتراض خود را به این اقدام امر به معروف نشان دادند.

در پی این اتفاق اسنپ واکنش دو پهلویی داشت و موارد مورد نظر خود را در اطلاعیه ای بیان کرد.

 در اطلاعیه اسنپ آمده است:

طبق قوانین اسنپ، کاربران متعهد به رعایت قوانین اسلامی، اخلاقی و اجتماعی هستند. همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم انتشار اطلاعات شخصی هر یک از طرفین از دغدغه‌های مهم اسنپ محسوب می‌شود.

در صورت بروز اختلاف بین هر یک از کاربران مسافر و راننده، اسنپ با تمام امکانات خود (از جمله مرکز تماس ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجی‌گری) نهایت تلاشش را در جهت حفظ رضایت هر دو طرف و رفع اختلافات ایجاد شده به کار می‌گیرد.

بر همین اساس، در این مورد نیز صحبت‌های لازم با هر یک از طرفین انجام شده است. از کاربر راننده بابت انتشار اطلاعات شخصی‌شان دلجویی به عمل آورده‌ایم و ایشان با رضایت شخصی‌شان در ناوگان اسنپ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. علاوه بر آن، رعایت اصل مشتری‌مداری اقتضا می‌کرد که پس از ذکر شرایط و قوانین اسنپ، از مسافر نیز به دلیل ناتمام ماندن سفرشان دلجویی شود.

سعید عابد راننده اسنپ نیز در گفتگویی که با رسانه‌ها انجام داد، درباره انتشار اسم و مشخصاتش توسط این فرد می‌گوید:

«تا پیش از انتشار این توییت توسط رفتار این خانم به‌جز خانواده، هیچ‌کس از اقوام و آشنایان نمی‌دانست که من در اسنپ هستم و الان همه از این موضوع باخبر شدند و تماس‌های متعددی دراین‌باره میان دوست و آشنا داشتم. من در این مدت که در اسنپ مشغول بودم حتی درخواست افرادی که در نزدیکی محل سکونت اقوام و دوستانم زندگی می‌کردند را قبول نمی‌کردم، اما حالا این خانم با این کار همه را باخبر کرد. البته من شرمنده نیستم. من بازنشسته هستم و مثل خیلی‌های دیگر که در این شرایط اقتصادی نیازمند درآمد بیشتر هستند، در اسنپ مشغول شدم.»

 

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحی سایت
بستن